Ušetřete čas s analýzou dat díky MonkeyData!

Domů Blog 2015 02 Ušetřete čas s analýzou dat díky MonkeyData!

Ušetřete čas s analýzou dat díky MonkeyData!

Děláte analýzy v tabulkách pomocí Google Analytics nebo za tímto účelem platíte externistům? A co kdyby existovala služba, která vám takové analýzy udělá automaticky, s denní aktualizací a dá dohromady data z více než 20 zdrojů? Seznamte se s MonkeyData!

Čísla, která mají smysl

MonkeyData vám dají možnost svá data analyzovat v reálném čase a bez práce. Díky tomu, budete mít své podnikání plně pod kontrolou a navíc ušetříte čas i peníze. Data jsou stahována z různých zdrojů a zobrazována v důležitých závislostech.

Sledovat tak můžete nejen návštěvnost webu, ale také aktivitu na sociálních sítích, PPC kampaně či vlastní data z e-shopu. Na jeden klik např. zjistíte, jak se vám v prodejích promítla bannerová reklama, navíc v porovnání s minulým obdobím a s odhady budoucího vývoje. Vaše čísla vám tak konečně budou dávat smysl.

Všechny přehledy můžete mít ihned po ruce díky mobilní aplikaci na chytré telefony a tablety, což vám spolu s každodenní aktualizací umožní dělat obchodní rozhodnutí včas a efektivně.

Rychle a bezpečně

Samotné napojení na MonkeyData vám nezabere víc než 10 minut. Stačí se zaregistrovat, nahrát data a začít sledovat výkon vašeho e-shopu v přehledných grafech. Dále si můžete nechat zasílat maily se souhrnnými reporty či sdílet výsledky s kolegy (vše je totiž uloženo v cloudu). A vůbec nemusíte mít o svá data obavy, společnost si zakládá na rozsáhlém zabezpečení.

Svěřte svou analytiku do rukou MonkeyData a začněte vést svůj e-shop efektivně!
Vyzkoušet MonkeyData

velké množství funkcí
množství šablon zdarma s možností úprav
možnost úprav systému na míru
aktualizace systému v ceně pronájmu
webhosting a technická podpora v ceně pronájmu
detailní nastavení SEO
demoverze na 30 dní zdarma
napojení na velkoobchodní dodavatele
vytvořeno 400 + projektů
implementace vlastního designu na míru
Šablony které se přizpůsobí všem zařízením
HTTPS zdarma

 

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.