Jak začít se Sun-shopem?

Jak začít se Sun-shopem?

1) výběr varianty systému

Prvním krokem objednávky e-shopu je výběr varianty systému vhodné pro Váš záměr. K dispozici máte na výběr 4 varianty systému Sun-shop.

 

2) žádost o demo

Máte-li předběžně vybránu variantu systému, můžete si zažádat o soukromou demoverzi systému na 30 dnů zdarma. Pro získání přístupu je potřeba vyplnit formulář v hlavičce stránky, po vyplnění Vám bude demoverze automaticky vytvořena během pár vteřin. Vytvořená demoverze je soukromá, máte do ní přístup pouze Vy. Ihned můžete začít plnit demo e-shopu zbožím a dalším obsahem. Tento obsah bude v případě objednávky zachován a převeden do ostrého provozu pod Vaši doménu, můžete tedy ihned plnit ostrá data.

Vybraná varianta systému lze v budoucnosti změnit.

 

3) příprava obsahu v demoverzi, výběr webdesignu

Celých 30 dnů od získání přístupu do demoverze můžete zdarma plnit zbožím a dalším obsahem, veškeré úpravy Vaší soukromé demoverze budou v případě objednávky systému zachovány. Demoverze slouží pro připravení e-shopu na spuštění do ostrého provozu.

V rámci demoverze si rovněž můžete vyzkoušet všechny naše šablony grafického návrhu, a rozhodnout se, zda využijete některou z nich, nebo budete preferovat grafický návrh na míru. Šablony grafického návrhu si můžete v rámci demoverze upravit dle Vašich představ (přebarvit barevnost, vložit obrázky, logo, texty do hlavičky, ..), úpravy budou v případě objednávky systému zachovány.

 

4) objednávkový formulář, odeslání objednávky

Objednávku e-shopu provedete v administraci Vaší soukromé demoverze, kde se nachází v menu tlačítko "Objednat e-shop". Kliknutím na toto tlačítko se Vám zobrazí objednávkový formulář, kde blíže specifikujete předmět objednávky a fakturační údaje. Objednávku potvrdíte kliknutím na tlačítko Odeslat závaznou objednávku, které se nachází dole pod formulářem. Po odeslání objednávky Vám bude na email zasláno potvrzení, po naší kontrole Vám budou zaslány emailem podklady k platbě.

Řadu služeb lze přiobjednat i později, jedná se o různé Doplňkové funkce a služby. Tyto služby můžete objednat i kdykoliv v budoucnu (přes Můj Sun-shop v administraci) a není potřeba si s nimi hned ze začátku lámat hlavu. 

 

5) po odeslání objednávky

Po kontrole objednávky našimi pracovníky Vám budou na email zaslány podklady pro platbu. Po uhrazení objednávky dojde k prodloužení platnosti Vaší soukromé demoverze, v hlavičce se přestane zobrazovat červená výstraha o vypršení platnosti. Dále Vám bude zpřístupněna i do té doby skrytá část z Můj Sun-shop s řadou funkcí.

Sekce Můj Sun-shop umožňuje jednoduše zasílat požadavky na změnu fakturačních údajů a změnu varianty e-shopu, je možné zde přikupovat funkce z vyšší varianty systému nebo objednávat doplňkové služby. Přes Můj Sun-shop můžete také sledovat Novinky, co je nového v systému Sun-shop. Dále pak spravovat komunikaci s technickou podporu, správu emailových schránek, můžete si zde stáhnout objednávky a faktury za pronájem e-shopu, nebo hlasovat ve funkci Hlasování.

 

6) zprovoznění e-shopu

Jakmile budete mít soukromou demoverzi naplněnou zbožím a dalším obsahem a vše bude připraveno na zprovoznění na vlastní internetové doméně, stačí odeslat žádost o zprovoznění z Klientské sekce Vaší demoverze. Podrobnější postup zprovoznění e-shopu naleznete také v Nápovědě k systému. Při zprovoznění e-shopu se vezmou a použijí všechna data, která jste si připravili v soukromé demoverzi, nemusíte mít tedy strach, že byste při zprovoznění e-shopu o tato data přišli. Soukromá demoverze je k dispozici právě z důvodu naplnění e-shopu daty, aby se hned ze začátku nezprovozňoval prázdný e-shop.

 

Jak začít?

  • Založení demoverze
  • Spuštění e-shopu
Zobrazit více informací

Výběr vzhledu

  • Ukázky responzivních šablon.
  • Jak si upravit šablonu.
Zobrazit více informací

Časté dotazy

  • Začínáme se Sun-shopem
  • Vylepšení Sun-shopu.
Zobrazit více informací

Přechod na Sun-shop

  • Import produktů
  • Import zákazníků
Zobrazit více informací
velké množství funkcí
množství šablon zdarma s možností úprav
možnost úprav systému na míru
aktualizace systému v ceně pronájmu
webhosting a technická podpora v ceně pronájmu
detailní nastavení SEO
demoverze na 30 dní zdarma
napojení na velkoobchodní dodavatele
vytvořeno 400 + projektů
implementace vlastního designu na míru
Šablony které se přizpůsobí všem zařízením
HTTPS zdarma

 

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.