Nové funkce

Domů Blog 2011 12 Nové funkce

Nové funkce

Připravili jsme pro Vás několik nových funkcí:

Možnost vložení flashe do hlavičky e-shopu a nastavení pozice pozadí stránky

Tato funkce je dostupná pouze pro e-shopy, které využívají superstyly. V okně "Úprava vzhledu šablony" na záložce "Obrázky v hlavičce" dole přibyla možnost nahrát flash. Flashi je nastavena šířka a výška stejná jako má "Obrázek na pozadí" a je nastavený jako průhledný. Obrázek na pozadí lze tedy použít jako alternativní pokud prohlížeč flash nepodporuje.
Na záložce "Stránka" lze potom nastavit pozici pozadí a to, zda bude obrázek na pozadí stále na stejném místě nebo bude rolovat spolu se stránkou.

Přehled přihlášení do administrace

Na stránce "Nastavení" -> "Správci e-shopu" přibylo dole tlačítko "Log přihlášení správců". Lze v něm sledovat úspěšná i neúspěšná přihlášení jednotlivých správců.

Stylování kategorií v boxíku s katalogem

U každé kategorie lze nastavit barvu, řez a velikost písma. Nastavení se provádí ve "Zboží" -> "Strom" při editaci kategorie po kliknutí na text "Styl odkazu v menu".

Jednotné podpisy v emailech u stavů objednávek

V menu "Objednávky" -> "Nastavení obchodu" lze nastavit pro daný jazyk jednotný podpis, který se připojí k šablonám emailů stavů objednávek při jejich odeslání. Lze tak nastavit jednotný podpis pro všechny emaily a při jeho případné změně ho upravit jen na jednom místě. Po nadefinování podpisu je třeba do šablon vložit proměnnou {podpis} na požadované místo.

Změna DPH

V souvislosti se zvýšením snížené sazby DPH z 10% na 14% v roce 2012 jsme pro Vás připravili návod na jeho změnu v e-shopu: http://help.sunlight.cz/zbozi#dane

velké množství funkcí
množství šablon zdarma s možností úprav
možnost úprav systému na míru
aktualizace systému v ceně pronájmu
webhosting a technická podpora v ceně pronájmu
detailní nastavení SEO
demoverze na 30 dní zdarma
napojení na velkoobchodní dodavatele
vytvořeno 400 + projektů
implementace vlastního designu na míru
Šablony které se přizpůsobí všem zařízením
HTTPS zdarma

 

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.