E-shop na facebooku

Domů Blog 2011 08 E-shop na facebooku

E-shop na facebooku

Změnili jsme zařazení funkce: e-shop na facebooku. Funkce je nyní obsažena ve variantě: C a Cplus v ceně pronájmu. Funkce umožňuje exportovat nabídku nového a akčního zboží na stránku Vašeho e-shopu na Facebooku.

Popis funkce:

Na Vaši stránku na Facebooku se bude do modulu Náš e-shop automaticky exportovat zboží v akci a nově přidané zboží do e-shopu, vše se bude dělat automaticky, nemusíte se o nic starat. V modulu e-shop se zobrazuje text "Úvodní text v eshopu na Facebooku", pod ním se zobrazuje náhodně vybrané zboží v akci a pod ním se zobrazuje nově přidané zboží. Při rozkliknutí produktu se zobrazí stručný detail produktu, s odkazem na zobrazení produktu v e-shopu.

  • odkaz "Náš e-shop" lze přejmenovat
  • text "Úvodní text v eshopu na Facebooku" lze změnit v administraci v menu Nastavení -> Základní -> Úvodní text v eshopu na Facebooku
  • náhodně vybrané zboží v akci (max. 6 produktů se štítkem "Akce")
  • nově přidané zboží (max. 6 produktů dle data přidání zboží)

Jak funkci nastavit:

1) Pro začátek je potřeba mít založenou fanouškovskou stránku e-shopu na Facebooku.

1.1 Na této stránce klikněte na obrázek, který vystihuje vaši fanouškovskou stránku: http://www.facebook.com/pages/create.php
1.2 Vyplňte údaje k Vaší stránce.
1.3 Přehledný průvodce Vás provede základním nastavením Vaší nové stránky.
1.4 Nyní je fanouškovská stránka vašeho e-shopu aktivní. 
1.5 Dejte o své stránce na Facebooku vědět: např. formou banneru na Vašem e-shopu, v newsletterech, ...
Cílem založení fanouškovské stránky je získat co nejvíce lidí, kteří kliknou na tlačíko „To se mi líbí / I like“. Tito lidé se pak budou jednoduše dozvídat novinky a akce ve Vašem e-shopu.

2) Jak zobrazit zboží z e-shopu na Vaší fanouškovské stránce e-shopu na Facebooku

2.1 Ujistěte se, že máte aktivovanou funkci "E-shop na Facebooku" (o implementaci funkce Vás bude informovat technická podpora)

2.2 Přejděte na stránku aplikace Sun-shop na Facebooku: http://www.facebook.com/apps/application.php?id=146262222112241 Na této stránce nejdříve klikněte nahoře na tlačítko "To se mi líbí", dále v levém sloupečku ve spodním menu na "Přidat na mou stránku". V okně vyberte Vaši firemní Facebookovou stránku kliknutím na tlačítko "Přidat na stránku". Pokud v seznamu svoji stránku nevidíte, ujistěte se, že ji máte správně vytvořenou.

2.3 Nyní se na Vaší firemní stránce zobrazuje v levém menu odkaz "Náš e-shop". Po kliknutí na něj se zobrazí nahoře textové pole pro nastavení URL adresy Vašeho e-shopu. Po vyplnění uložte pomocí tlačítka "Ulož nastavení".

2.4 Nyní se pod odkazem "Náš e-shop" (lze přejmenovat) zobrazuje text "Úvodní text v eshopu na Facebooku", který lze změnit v konfiguraci, pod ním se zobrazuje náhodně vybrané akční zboží (max. 6 produktů se štítkem "Akce") a pod nimi se zobrazuje nově přidané zboží (max. 6 produktů).

velké množství funkcí
množství šablon zdarma s možností úprav
možnost úprav systému na míru
aktualizace systému v ceně pronájmu
webhosting a technická podpora v ceně pronájmu
detailní nastavení SEO
demoverze na 30 dní zdarma
napojení na velkoobchodní dodavatele
vytvořeno 400 + projektů
implementace vlastního designu na míru
Šablony které se přizpůsobí všem zařízením
HTTPS zdarma

 

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.