Správa dodavatelů

Domů Blog 2011 02 Správa dodavatelů

Správa dodavatelů

Velkou výhodou Sun-shopu je možnost pracovat s dodavateli. Cílem této funkce je především zjednodušit a zpřehlednit práci s objednávkami v závislosti na jednotlivých dodavatelích a mít je tak neustále pod kontrolou. Dodavatele lze přiřadit každé položce, která se nachází v našem e-shopu, protřednictvím rolovacího nabídky. Na konci každého dne pak můžete sledovat objemy zboží dle jednotlivých dodavatelů, od kterých dané zboží nakupujete. Můžete si také jednoduše vygenerovat seznam nových objednávek a nechat si vytisknou seznamy objednaného zboží roztříděné dle jednotlivých dodavatelů.

1. VLOŽENÍ NOVÉHO DODAVATELE 

Zadáme základní identifikační a fakturační údaje dodavatele do předem definovaného formuláře (viz. obr.)

Přihlášení do systému/ Zboží/ Dodavatelé/ Nový

2. PŘIŘAZENÍ ZBOŽÍ K DODAVATELI

V případě, že již máme nadefinovány požadované dodavatele, nezbývá, než v detailu zboží přiřadit danému sortimentu dodavatele.

Přihlášení do systému/ Zboží/ Vybereme požadované zboží/

V kolonce "Dodavatel" klikneme na rolovací nabídku, která nám zobrazí všechny dodavatele, kteří jsou zadáni v systému e-shopu, vybereme jednoho z nich a dáme uložit. Nyní již nezbývá, než čekat na první objednávky

3. TISK OBJEDNÁVEK

Danou objednávku označíme (popřípadě označíme všechny objednávky, které byly vygenerované za určité období - den, týden, přes noc...) a v sekci "Hromadné akce" nadefinujeme, co s označenými objekty provádět (tisknout, smazat). Vybereme-li v sekci příkaz "Tisk", automaticky je nám nabídnuta rolovací nabídka, definující předmět tisku: Tisk: Objednávek dodavateli (viz. obr.)

V nabídce vybereme položku "Objednávky dodavateli", potvrdíme příkazové tlačítko "Tisk", které iniciuje vygenerování tiskové sestavy. Tiskovou setavu můžeme dále filtrovat, a to prostřednictvím rolovátka v horní části dokumentu, které nám umožňuje vybrat požadovaného, resp. všechny dodavatele (viz. obr.)

velké množství funkcí
množství šablon zdarma s možností úprav
možnost úprav systému na míru
aktualizace systému v ceně pronájmu
webhosting a technická podpora v ceně pronájmu
detailní nastavení SEO
demoverze na 30 dní zdarma
napojení na velkoobchodní dodavatele
vytvořeno 400 + projektů
implementace vlastního designu na míru
Šablony které se přizpůsobí všem zařízením
HTTPS zdarma

 

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.