Newsletter

Domů Blog 2009 07 Newsletter

Newsletter

Newsletter slouží k zasílání hromadných e-mailů zákazníkům Vašeho e-shopu. Tento nástroj se s oblibou využívá při implemetaci sezónních slev, při zavádění nového produktu v rámci e-shopu nebo jen v případě, kdy chceme zákazníkům předat nějaké užitečné sdělení, vánoční PF, atd.

V systému Sun-Shop jsou k dispozici dva druhy newsletterů:

 

1. OBYČEJNÝ NEWSLETTER

Tato varianta umožňuje prostřednictvím administračního prostředí zákazníkům Vašeho e-shopu zaslat jednoduchý informační e-mail (např.: o nové nabídce služeb a zboží, o nově připravované soutěži či akci). Součástí obyčejného newsletteru může být i jednoduchá tabulka s obrázky daného zboží či služby, včetně samotného odkazu na produkt v e-shopu. Její vytvoření však vyžaduje jistou zručnost při práci s FCK editorem.

a) Vložení textu

Vkládání textu je stejné jako ve všech textových editorech. Na obrázku lze vidět klasický panel nástrojů, který umožňuje text editovat (barva textu, pozadí, tučné písmo, kurzíva, styl a velikost písma, odrážky a číslování, atd.)

b) Vložení tabulky, obrázku či odkazu

Vkládání tabulek je možné prostřednictvím tlačítka , jehož aktivace administrátorovi zobrazí nabídku, pro zadání základních parametrů tabulky. Vkládání obrázků je možné prostřednictvím tlačítka . Vkládání odkazů je možné prostřednictvím tlačítka .

 

2. PRODUKTOVÝ NEWSLETTER

Produktový newsletter je druhou variantou, kterou Sun-shop v rámci své administrace nabízí. Na rozdíl od obyčejného newsletteru umožňuje jednoduché vkládání zboží. Zboží se vkládá samo, automaticky, dle přednastavených filtrů.

Na rozdíl od obyčejného, obsahuje produktový newsletter také speciální administrační prostředí, které umožňuje přiložení jakékoli skupiny produktů, a to včetně vlastního popisku a ceny. Chceme-li například do e-mailu vložit všechny novinky, které se v našem e-shopu za poslední týden objevily, není nic snažšího, než umístit kurzor na požadované místo v textu, nastavit počet novinek, jejich řazení, popřípadě typ zobrazení a příkaz potvrdit aktivací tlačítka "Vlož produkty". Následně si můžeme vygenerovaný e-mail zobrazit, popřípadě prostřednictvím tlačítka "Poslat sobě" zaslat náhled na vlastní e-mailovou adresu.

velké množství funkcí
množství šablon zdarma s možností úprav
možnost úprav systému na míru
aktualizace systému v ceně pronájmu
webhosting a technická podpora v ceně pronájmu
detailní nastavení SEO
demoverze na 30 dní zdarma
napojení na velkoobchodní dodavatele
vytvořeno 400 + projektů
implementace vlastního designu na míru
Šablony které se přizpůsobí všem zařízením
HTTPS zdarma

 

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.