Sunlight: Správa obsahu www stránek

Sunlight: Správa obsahu www stránek

Potřebujete spravovat webové stránky?

Vaše firma nemusí ztrácet čas nad správou www stránek. Staňte se našimi zákazníky, a přenechejte správu webu odborníkům. O veškeré změny obsahu Vašeho webu se postaráme rychle a kvalitně. Požadavky na změny obsahu www stránek stačí jednoduše zaslat na email, naši pracovníci se již o všechno ostatní postarají.

Chcete si sami spravovat webové stránky?

S naším publikačním systémem Sun-admin to zvládne každý. Systém Vám umožní prostřednictvím uživatelsky-přátelského prostředí spravovat a aktualizovat své www stránky bez znalosti programovacího jazyku HTML. K obsluze není potřeba instalovat žádné další programy. Jednoduše se do systému přihlásíte prostřednictvím Vašeho internetového prohlížeče.

Pomocí administračního systému Sun-admin je možno spravovat nejen samotný obsah jednotlivých stránek a položek menu, ale také celkovou strukturu a rozložení webu. Správa obsahu www stránek probíhá prostřednictvím FCKeditoru. Tento editor má prostředí velmi podobné tomu v MS Word, takže jeho ovládání zvládne prakticky každý.

Samotný systém je možné rozšířit o celou řadu doplňkových modulů: fotogalerie, videogalerie, diskuze-komentáře, vyhledávání, statistiky, anketa, zobrazení bannerů, download sekce, aktuality, kalendář akcí, newsletter, RSS čtečka, návštěvní kniha a poradna. Systém podporuje také multijazyčnost.

Nevíte si rady?

Pokud si nejste jistí, který způsob správy webu byl pro Vaši firmu nejlepší, nechte si poradit. S tvorbou firemních www stránek máme velké zkušenosti, takže Vám rádi pomůžeme vybrat to pravé řešení pro Vás. Kontaktujte nás se svými požadavky, společně nalezneme řešení na míru Vašemu podnikání.

Podporované platby:

platba platba platba platba platba platbaplatbaplatbaplatbaplatbaplatba

Podporované systémy:

platba platba