Tvorba www stránek Tvorba internetových stránek

Tvorba www stránek

Vytváříme profesionální webové stránky s moderním webdesignem. Velký důraz klademe na přístupnost i použitelnost webu pro návštěvníky. Při tvorbě webů dodržujeme standardy, využíváme nejnovější technologie a postupy. Weby obohacujeme o velké množství prvků SEO optimalizace, což se projevuje v jejich dobrém umísťování při vyhledávání. Zobrazování a fungování stránek optimalizujeme pro nejpoužívanější internetové prohlížeče, stránky si tak budou moci prohlédnout všichni uživatelé internetu.

Návrh webdesignu webových stránek děláme na míru zákazníkovým požadavkům a potřebám. Navrhneme pro vás grafické řešení, který zaujme návštěvníky webu a zároveň splní všechny vaše požadavky. Předložené řešení upravujeme a měníme dle přání zákazníka až do okamžiku úplné spokojenosti.

Tvorba www stránek zahrnuje

Navrhneme, vytvoříme a naprogramujeme pro Vás webové stránky s perfektním webdesignem. Vložíme na stránky Vámi dodaný obsah. Zprovozníme Vám na stránkách kontaktní formulář pro jednoduché zasílání emailů. Poradíme Vám s výběrem webhostingu či internetové domény. Hotové stránky nahrajeme na server a zprovozníme. Na přání Vám vytvoříme emailové adresy. Dále Vám poradíme, jak zvýšit návštěvnost svých stránek na internetu.

Tvorba jednoduchých www stránek

Tvorba jednoduchých statických www stránek je vhodným řešením především pro firemní webové prezentace. Vaše firma nemusí ztrácet drahocenný čas nad správou www stránek, správu obsahu prezentace Vám zajistíme my.

Cena tvorby jednoduchých www stránek je počítána od počtu podstran.

Tvorba www stránek a administrací

Tvorba dynamických www stránek s administračním systémem je vhodným řešením pro všechny, kteří si chtějí obsah webu spravovat sami. Správa webu probíhá prostřednictvím administračního systému Sun-admin. Díky tomu systému nebudete při aktualizaci na nikom závislí a budete mít možnost si obsah měnit dle Vašich potřeb.

Systém Sun-admin je univerzální publikační systém vyvinutý pro správu webových prezentací. Tento systém je modulární, lze jej rozšířit o další doplňkové moduly programované na míru. Mezi standardní moduly patří fotogalerie, videogalerie, diskuze-komentáře, vyhledávání, statistiky, anketa, zobrazení bannerů, download sekce, aktuality, kalendář akcí, newsletter, RSS čtečka, návštěvní kniha a poradna. Systém podporuje také multijazyčnost.

Jak probíhá tvorba www stránek

  • stanovení požadavků na funkce a vlastnosti webových stránek
  • předběžná cenová kalkulace
  • vytvoření grafického řešení a návrh optimální struktury webu
  • úpravy grafického řešení
  • odsouhlasení grafického řešení zákazníkem
  • řezání a kódování návrhu
  • naplnění www stránek obsahem
  • zprovoznění www stránek

Sun-admin: seznámení se systémem

Produkt Sun-admin je univerzální redakční a publikační systém, umožňující provoz a správu webových stránek. Systém byl navržen s ohledem na snadnou použitelnost pro obsluhu systému a dlouhou životnost. Funkce a vlastnosti systému podporují nejen běžnou obsluhu systému, ale také zásadní změny rozložení a designu stránek. Webdesign stránek je potřeba během let měnit, náš systém ne.

Systém umožňuje klasickou a jednoduchou správu obsahu webu, jako je např. změna textu, výměna obrázku či odkazu, umístění tabulky, přidání aktuality či nové ankety. Další funkce systému zajišťují dlouhou životnost, obsluha systému má možnost přidávat nové položky do menu, vytvářet nová menu, přidávat nové boxy s informacemi po stranách, měnit rozložení celých stránek, nebo jen na určitých stranách či v některých sekcích.

Chcete za pár let nový webdesign webu? Žádný problém, systém zůstane zachován, platíte jen za vytvoření nové grafiky stránek.

Výhody řešení systému Sun-admin

1.png

Webdesign na míru

ke každým webovým stránkám navrhneme a vytvoříme pěkný a moderní webdesign na míru
2.png

Dlouhá životnost systému

Sun-admin podporuje změny rozložení, webdesignu nebo struktury stránek, není potřeba kupovat nový systém
3.png

Modulárnost systému

systém možno rozšířit o doplňkové moduly: fotogalerie, anketa, diskuze, vyhledávání, statistiky, aktuality ...
4.png

Dodávky systému na klíč

systém je možno upravit na míru, vytvořit další funkce a moduly
5.png

Uživatelsky-přátelské prostředí

intuitivní a přehledné ovládání administrační části systému
6.png

Multijazyčnost

provoz systému ve více jazycích
7.png

SEO optimalizace

systém podporuje prvky SEO optimalizace: „chytré“ adresy, dynamický titulek stránky, description, keywords ...
8.png

Nízké náklady na provoz

při zakoupení licence se neplatí žádné udržovací poplatky za provoz systému či technickou podporu
9.png

Marketingové nástroje systému

zasílání nabídkových newsletterů, umístění bannerů, anket, novinek, RSS čtečka …
 

 

 

Tvorba www stránek: ceník

Protože jsou každé webové stránky jiné, jen těžko se dá odpovědět na otázku, kolik bude vytvoření www stránek stát, bez podrobného stanovení požadavků. Pro výpočet ceny webových stránek je potřeba odpovědět na otázky:

- jaký bude rozsahu webu

- jaké funkce se od webových stránek očekávají

- bude web napojený na administrační systém

- bude potřeba něco programovat na míru

- jaké technologie bude potřeba využít.

Stanovit cenu webových stránek bez znalosti přesných požadavků je z tohoto důvodu velmi obtížné. Máte-li zájem o stanovení předběžné cenové kalkulace na vytvoření webových stránek, napište nám Vaše požadavky.

 

Správa obsahu www stránek

Potřebujete spravovat webové stránky?

Vaše firma nemusí ztrácet čas nad správou www stránek. Staňte se našimi zákazníky, a přenechejte správu webu odborníkům. O veškeré změny obsahu Vašeho webu se postaráme rychle a kvalitně. Požadavky na změny obsahu www stránek stačí jednoduše zaslat na email, naši pracovníci se již o všechno ostatní postarají.

Chcete si sami spravovat webové stránky?

S naším publikačním systémem Sun-admin to zvládne každý. Systém Vám umožní prostřednictvím uživatelsky-přátelského prostředí spravovat a aktualizovat své www stránky bez znalosti programovacího jazyku HTML. K obsluze není potřeba instalovat žádné další programy. Jednoduše se do systému přihlásíte prostřednictvím Vašeho internetového prohlížeče.

Pomocí administračního systému Sun-admin je možno spravovat nejen samotný obsah jednotlivých stránek a položek menu, ale také celkovou strukturu a rozložení webu. Správa obsahu www stránek probíhá prostřednictvím FCKeditoru. Tento editor má prostředí velmi podobné tomu v MS Word, takže jeho ovládání zvládne prakticky každý.

Samotný systém je možné rozšířit o celou řadu doplňkových modulů: fotogalerie, videogalerie, diskuze-komentáře, vyhledávání, statistiky, anketa, zobrazení bannerů, download sekce, aktuality, kalendář akcí, newsletter, RSS čtečka, návštěvní kniha a poradna. Systém podporuje také multijazyčnost.

Nevíte si rady?

Pokud si nejste jistí, který způsob správy webu byl pro Vaši firmu nejlepší, nechte si poradit. S tvorbou firemních www stránek máme velké zkušenosti, takže Vám rádi pomůžeme vybrat to pravé řešení pro Vás. Kontaktujte nás se svými požadavky, společně nalezneme řešení na míru Vašemu podnikání.

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.