Ohlasy

Ohlasy

Robert Škvarek

www.store4you.cz

Se společností Sunlight systems s.r.o. jsme již menší projekt realizovali a s plánem na nový projekt jsme je kontaktovali znovu a zároveň ale poptávku zadali i dalším společnostem. Pro nový projekt byla nakonec jasně zvolena cesta eshopu na míru s předem definovou představou jednoduchého a vzdušného designu. Po porovnání všech nabídek a po všech konzultacích naše volba padla opět na řešení od Sunlight systems.Rozhodujícím faktorem bylo určité množství funkcí ve variantě Cplu, které jsme pokládali za nutné a jiné společnosti je neměli připraveny. Také musím vyzdvihnout práci grafika, jenž perfektně pochopil, co přesně očekáváme, a to včetně loga. Ke grafickému návrhu jsme měli nej několik připomínek  a po konzultaci byla grafika perfektně připravena. Samotná realizace projektu samozřejmě přinesla několik neočekávaných otázek, ale vzhledem k profesionalitě týmu Sunlight bylo vše řešeno rychle. Oceňuji, že společnost nedělala mnohokrát slepě to, co jsme požadoval a namísto toho předložili návrhy a řešení, které se ukázaly jako lepší, a to zejména v ohledu na budoucího zákazníka.

Po spuštění projektu jsem ocenil společný monitoring webu a vychytání drobných chyb - opět řešeno s přehledem a aktivitou. Víme, že internetový obchod je v podstatě nekonečné puzzle, které se skládá a rozšiřuje a stále hledáme vylepšení funkcí, které ocení především naši zákazníci. Společnost Sunlight systems stále kontaktujeme s nejrůznějšími postřehy, nápady a oceňuji zájem  vše konzultovat a hledat řešení, protože každý nápad a postřeh obohacuje obě společnosti. Určitě řešení eshopu od společnosti Sunlight system doporučuji, pokud si pečlivě prostudujete funkce a vyzkoušíte demoverzi, tak spolupráce určitě nebudete litovat a investice to tohoto systému se Vám vrátí. Vím, že spoluprací s touto společností budeme držet krok se standardy a požadavky trhu.

Tímto celému týmu Sunlight systems s.r.o. děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na realizaci dalších projektů.

Robert Škvarek

www.store4you.cz, 

 

Radka Staňová

www.veraal-shop.cz

Hledali jsme internetový obchod, který by našemu e-shopu poskytoval funkce přesně pro náš sortiment zboží. Také jsme zjišťovali to, aby bylo možné domluvit se na úpravách či doplnění dalších funkcí. Teprve se společností Sunlight software máme přesně to, co jsme potřebovali a jsme naprosto spokojeni. Byl nám vytvořen e-shop na míru, doplněny funkce dle našich potřeb a to vše se vstřícným a rychlým jednáním. Tímto děkujeme všem, kteří na našem e-shopu pracovali a měli s našimi požadavky trpělivost.

Radka Staňová
www.veraal-shop.cz – Trendy dámská móda

 

 

 

 

 

 

 

Libuša Bártová

www.glanet.cz

Dlouho jsem vybírala mezi nabídkou společností s eshopy, nicméně zaujala mne demoverze Sun-shopu. Dále profesionální přístup od první schůzky až po poslední helpdesk podporu mne dává za pravdu, že jsem dobře vybrala, všechno funguje tak jak má. Se službami společnosti Sunlight jsem spokojená a mohu ji jen doporučit. Samotný redakční systém eshopu je přehledný, srozumitelný a nabízí i řešení na míru.

Glanet s.r.o. - jednatelka Libuša Bártová
www.glanet.cz, eshop se skleněnými pilníky

 

 

Ing. Jiří Piskáček

www.nonpaints.cz

Koncept SunShop splňuje vysoké nároky na funkčnost, uživatelské prostředí, rychlost, další vývoj a především podporu ze strany administrátora. Příznivá cena za služby je třešničkou na dortu a dává možnost stát se pilířem startu mnoha úspěšných internetových projektů!

Pokud hledáte dynamické profesionální řešení za rozumnou cenu, našli jste ho!

Ing. Jiří Piskáček
www.nonpaints.cz

 

 

Mgr. Helena Fendrychová

www.zadax.cz

Internetový obchod Sun-shop hodnotíme jako vynikající profesionální produkt, který nabízí nadstandardní řešení jak pro zákazníky, tak také pro administrační obsluhu. Vkládáme denně velké množství zboží, takže oceňujeme především jednoduché ovládání a efektivní způsob editace jednotlivých položek.

Společnost Sunlight software s.r.o. naplnila naše záměry v oblasti designu i v případě některých speciálních funkcích, které jsme po dohodě doplnili.

Mgr. Helena Fendrychová
www.zadax.cz

 

 

Kudolani Zdeno

www.surprise.sk

Pre internetovy obchod zo zážitkovými darčekmi sme zvolili riešenie od spoločnosti Sunlight software a sme s ním nadmieru spokojní. Spoločnosť nám vyšla v ústrety v každom smere, ponúkla nám vyhovujúcu variantu internetového shopu, dodatočné úpravy na mieru boli realizované v krátkom čase a za výhodných cenových podmienok.

Na základe týchto skúseností spoločnosť Sunlight software môžeme doporučiť ako spoľahlivého dodávateľa internetových riešení.

Kudolani Zdeno, konatel AZ media s.r.o.
www.azmedia.sk - darček pre každého

 

 

Mgr. Ing. Michal Bernat, Ph.D.

www.dominart.cz

Spolupráce se studiem Sunlight webdesign probíhá vždy v duchu zásady: "Každé přání zákazníka je předem splněno". Design webu je rychlý a profesionální, obsluha e-shopu (i v jeho nejsofistikovanější formě) je velmi intuitivní a individuální požadavky jsou vždy promptně řešeny. Vytvořením e-shopu pak podpora nekončí - poradí se správou domén, optimalizací webu pro vyhledávače, používáním různých forem reklamy apod. Mohu vřele doporučit.

Mgr. Ing. Michal Bernat, Ph.D., finanční manažer
DominArt, spol. s r.o.
umělý kámen a obkladová cihla

 

 

Lubomír Floreš

www.outdoor-a-sport.cz

Při hledání vhodného, dobře fungujícího e-shopu, který by bylo možné si pronajmout nebo zakoupit, nás na první pohled zaujala dobře zpracovaná webová prezentace firmy Sungligt webdesign. Záhy jsme v jejich nabídce objevili výborně zpracovaný e-shop jak po stránce grafické, tak i uživatelské. Slovo dalo slovo a spolupráce se Sunlight webdesign mohla začít.

Komunikace probíhala po celou dobu bez problémů a zbytečných průtahů. Naše požadavky byly průběžně zpracovány a postupně implementovány do vzhledu námi požadovaného e-shopu. S konečným vzhledem e-shopu jsem velice spokojeni a to samé můžeme říct nyní i o jeho užitných vlastnostech, kdy je již e-shop v plném provozu a vše běží tak jak má.

Na základě našich zkušeností a průběhu dosavadní spolupráce můžeme všem firmu Sunlight webdesign vřele doporučit.

Outdoor-a-sport.cz: ...Váš partner ve světě outdooru a sportu.
Lubomír Floreš

 

 

Petra Marešová

www.scrap-eshop.cz

Se službami firmy Sunlight jsem velice spokojena. Rychlé zpracování zakázky, grafický návrh přesně podle očekávání, snadná a přehledná administrace samotného e-shopu. Profesionální a milý přistup. Vřele doporučuji.

Scrap-eshop.cz: vše pro Váš scrapbook a kreativní tvoření
Petra Marešová

 

 

Ing. Jakub Sládeček

www.krovina.com

Se společností Sunlight se nám spolupracovalo velice dobře, internetový obchod jsme byli díky jejich rychlé reakci schopni zprovoznit během cca 3 týdnů, kdy nejvíce času zabralo plnění samotného internetového obchodu. Oceňujeme zejména profesionální přístup a ochotu. Věříme, že i další spolupráce bude na stejné úrovni.

Samotný e-shop je velmi propracovaný s příjemným admin rozhraním, vše je intuitivní a používání nápovědy téměř není nutné. Vše funguje svižně a bezproblémově. Vzhled a rozložení si může jednoduše přizpůsobit i člověk, který neví o tvorbě internetových stránek naprosto nic. Společnost Sunlight můžeme vřele doporučit.

Za společnost Křovina s.r.o.
Ing. Jakub Sládeček

 

 

Mgr. Alena Putnová

www.svatbadekor.cz

Pro tvorbu našich nových stránek jsme si vybrali tuto firmu na základě pozitivních referencí, krásného čistého designu zpracovaných grafických návrhů a v neposlední řadě jsme chtěli podpořit firmu působící v našem regionu.

S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni - ochota mladých lidí, rychle řešení jakýkoliv problémů a profesionální přístup se v této firmě skloubí s důkladně propracovaným systémem celého e-shopu, který zaujme vaše nové zákazníky a v mnohém vám usnadní práci administrátora.

Rádi proto doporučujeme Sunlight webdesign i ostatním.

Mgr. Alena Putnová, Svatba dekor - nezbytné maličkosti pro Vaše oslavy

 

 

Miroslava Marková

www.beauty-eshop.cz

Se službami firmy Sunlight jsme od začátku spolupráce velmi spokojeni. Kdykoliv jsme poptávali nové služby nebo změny v eshopu, bylo nám vždy maximálně vyhověno nebo sestavena nějaká nabídka. Na všechny dotazy nám bylo vždy vstřícně odpovězeno a dostalo se nám i několik praktických rad ať už při samotném založení eshopu nebo jeho obsluze. Pokud i nadále bude takováto podpora, budeme určitě velmi spokojeni.

Miroslava Marková, Beauty eshop

 

 

Mgr. Petr Juráň

www.advokat-juran.cz

V Sunlight Webdesign mi zpracovali internetovou prezentaci přesně podle mých představ. Oceňuji především dostatek kreativity, rychlé a profesionální jednání, preciznost a v neposlední řadě příznivé ceny. Výsledkem jsou vkusné a atraktivní stránky, které přehledně informují veřejnost o službách mé kanceláře.

O správnosti volby při výběru Sunlight Webdesign mne přesvědčily především následné pozitivní ohlasy mých klientů.

Mgr. Petr Juráň, advokát se sídlem v Brně

 

 

Iva Neumannová

www.azcentrum.cz

Mé hodnocení e-shopu od firmy Sunlight?

Jedním slovem - skvělý !

Více slovy - moderní grafika, logické uspořádání a hlavně admin, který je srozumitelný pro ovládání a který umožní okamžitou změnu stránek. Vystavuje faktury, dodací listy,... vše rychle bez dlouhého vyplňování. Na stránkách e-shopu je možné mít i burzu zákazníků. Za dobu existence našeho e-shopu šlape bez jediné chyby!

Jsem opravdu velmi spokojená a děkuji za skvělou 2-letou spolupráci. Bylo mi radostí pracovat se šikovnými a spolehlivými lidmi z firmy Sunlight.

Iva Neumannová
e-shop lesní a zahradní techniky značky Husqvarna

 

 

Beličková Miluše

www.pskgroup.cz

Za celou naši stavební společnost bych chtěla poděkovat za spolupráci společnosti Sunlight.cz a především za bezvadnou komunikaci s Bc. Klárou Frolichovou, která mi vždy ochotně poradila při úpravě webových stránek. Z vlastní zkušenosti společnost Sunlight.cz doporučuji.

Beličková Miluše, administrativní pracovnice
PSK Group spol. s r.o.

 

 

JUDr. Petr Kazda

www.judrKazda.cz

Sunlight webdesign mne na počátku zaujal svěžím moderním designem webových stránek. V průběhu vzájemné spolupráce jsem se přesvědčil i o profesionálním přístupu ke klientovi a vysoké úrovni technického zpracování webových stránek, to vše za příjemnou cenu.

Jakožto spokojený klient velmi pozitivně hodnotím i následný záruční a pozáruční servis.

JUDr. Petr Kazda, advokát se sídlem v Nymburce.

 

 

Ing. Luboš Bernat

www.Svět-vín.cz

Se službami společnosti Sunlight jsme byli velmi spokojeni, dohodnuté termíny dodání byly splněny, komunikace bezproblémová. E-shop, na který jsme zakoupili licenci, je velmi dobře propracovaný s mnohými funkcionalitami.

Design byl zpracován přesně podle našich požadavků a výsledek se tak líbí nám i našim klientům. Společnost Sunlight Webdesign bychom jednoznačně doporučili.

 

 

Lukáš Krpal

www.Kávovary-káva.cz

Proces založení a otevření internetového obchodu je velmi zdlouhavý a složitý proces. Avšak jednou z nejdůležitějších věcí z celé řady úkonů, které musí zřizovatel učinit, je podle mě výběr vhodného dodavatele vlastního internetového řešení.

Jako každý podnikatel jsem musel, pro volbu zhotovitele, řešit několik parametrů, kterým jsem přiřadil různou vážnost. Nejdůležitějším byla pro moje záměry grafická kvalita, funkčnost a vlastní programování stránek. Po zhlédnutí nespočtu webových stránek, vyhledání firem zabývajících se tvorbou www stránek a prostudování nabídek, jsem se dostal až k Sunlightu. Na této společnosti mě zaujaly hlavně reference, které byli opravdu neotřelé a hodně zajímavé. Proto jsem se k ní také nakonec vrátil a začal s nimi komunikovat. Po výměně informací a bližším kontaktu jsem se nakonec pro Sunlight rozhodl.

Jak se nakonec ukázalo, bylo to velmi dobré rozhodnutí. Internetový obchod byl hotov vcelku rychle a jakékoliv moje připomínky byly zpracovány ještě lépe, než jsem měl původně na mysli. Graficky se obchod povedl velmi dobře a samotná funkčnost byla bezchybná. Ovládání administrativního systému se po čase stane intuitivním a myslím, že je vhodné i pro laiky. Velmi dobře fungovaly i seo-prvky aplikované v systému, díky kterým se můj obchod dostal hned na první stranu vyhledávače seznam.cz. Obchodní úspěchy už byli na mě.

Když jsem se po roce rozhodoval znovu, byl pro mě Sunlight jasnou volbou. Když jsem se ještě dozvěděl o nově připravovaném systému Sunshop 2.0 s novými funkcemi, byl jsem rozhodnut. Spolupráce s týmem sunlightu probíhala opět skvěle a musím říci, že od prvního e-shopu se posunuli o kus cesty dále. Za celou dobu spolupráce (1,5 roku) jsem nenarazil na žádný problém. Navíc při řešení specifických požadavků mě vždy překvapili originálním řešením. Pokud tedy hledáte flexibilní společnost schopnou se přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům, můžu Vám sunlight z vlastní zkušenosti doporučit.

Všem budoucím internetovým obchodníkům přeji mnoho štěstí.

Zdraví Lukáš Krpal, provozovatel internetového obchodu kávovary-káva.cz, místa kde se káva stává opravdovým zážitkem, www.kavovary-kava.cz

 

 

Bc. Michal Tetur

www.musicatetur.cz

Na firmě Sunlight webdesign si nejvíce vážím přístupu k zákazníkům. Vždy velmi ochotně vyjdou vstříc, když je něco potřeba. Za největší výhodu považuji možnost upravovat web samostatně bez čekání na něčí pomoc. Do budoucna plánuji další spolupráci s firmou Sunlight webdesign.

 

 

Jakub a Alena Janouškovi

www.kavadomu.cz

Při výběru dodavatele pro náš internetový obchod kavadomu.cz jsme se soustředili na poměr cena x výkon - a nabídka od Sunlight nás nadchla. To, že jsme udělali správný krok, se následně také potvrdilo. Po počátečních vyjasňováních jsme získali jednoduchý ale přitom výkonný systém pro správu webových stránek.

Spolupráce s týmem Sunlightu funguje bezproblémově, rychle a ke spokojenosti obou stran. Jejich flexibilnost je dále upevňována reakcemi na přicházející požadavky klientů. Vždy a ochotně reagují na případné dotazy a připomínky. Problémy řeší rychle a v lepším případě se jim také snaží předcházet.

Pokud by taková spolupráce fungovala se všemi našimi dodavateli, bylo by to pro nás fajn. :-)

 

 

JAPE service.cz s.r.o. - Petr Kolář - jednatel

www.jape-service.cz

Se společností Sunlight spolupracujeme přibližně 2 roky. Musím říci, že jejich práce je opravdu kvalitní a pokud potřebujete vytvořit webovou prezentaci, která se bude Vaším zákazníkům líbit využijte právě služeb společnosti Sunlight. Jsou rychlí, levní, ale hlavně kvalitní. Samozřejmě, že jsme zpočátku zkoušeli i jiné společnosti, ale musím konstatovat, že jsme se vždy nakonec rádi vrátili zpět k Sunlightu, proto je mohu všem vřele doporučit.

Přeji společnosti Sunlight hodně štěstí a spokojených klientů

Podporované platby:

platba platba platba platba platba platbaplatbaplatbaplatbaplatbaplatba

Podporované systémy:

platba platba