Jak objednat Sun-shop Objednávka

Jak objednat Sun-shop

1) objednávkový formulář, odeslání objednávky

Objednávku e-shopu provedete v administraci Vaší soukromé demoverze, kde se nachází v menu tlačítko "Objednat e-shop". Kliknutím na toto tlačítko se Vám zobrazí objednávkový formulář, kde blíže specifikujete předmět objednávky a fakturační údaje. Objednávku potvrdíte kliknutím na tlačítko Odeslat závaznou objednávku, které se nachází dole pod formulářem. Po odeslání objednávky Vám bude na email zasláno potvrzení, po naší kontrole Vám budou zaslány emailem podklady k platbě.

Řadu služeb lze přiobjednat i později, jedná se o různé Doplňkové funkce a služby. Tyto služby můžete objednat i kdykoliv v budoucnu (přes Můj Sun-shop v administraci) a není potřeba si s nimi hned ze začátku lámat hlavu.  

2) po odeslání objednávky

Po kontrole objednávky našimi pracovníky Vám budou na email zaslány podklady pro platbu. Po uhrazení objednávky dojde k prodloužení platnosti Vaší soukromé demoverze, v hlavičce se přestane zobrazovat červená výstraha o vypršení platnosti. Dále Vám bude zpřístupněna i do té doby skrytá část z Můj Sun-shop s řadou funkcí.

Sekce Můj Sun-shop umožňuje jednoduše zasílat požadavky na změnu fakturačních údajů a změnu varianty e-shopu, je možné zde přikupovat funkce z vyšší varianty systému nebo objednávat doplňkové služby. Přes Můj Sun-shop můžete také sledovat Novinky, co je nového v systému Sun-shop. Dále pak spravovat komunikaci s technickou podporu, správu emailových schránek, můžete si zde stáhnout objednávky a faktury za pronájem e-shopu, nebo hlasovat ve funkci Hlasování.

 

 

 

3) zprovoznění e-shopu

Jakmile budete mít soukromou demoverzi naplněnou zbožím a dalším obsahem a vše bude připraveno na zprovoznění na vlastní internetové doméně, stačí odeslat žádost o zprovoznění z Klientské sekce Vaší demoverze. Podrobnější postup zprovoznění e-shopu naleznete také v Nápovědě k systému. Při zprovoznění e-shopu se vezmou a použijí všechna data, která jste si připravili v soukromé demoverzi, nemusíte mít tedy strach, že byste při zprovoznění e-shopu o tato data přišli. Soukromá demoverze je k dispozici právě z důvodu naplnění e-shopu daty, aby se hned ze začátku nezprovozňoval prázdný e-shop.

 

 

Tvorba e-shopu: Hotová řešení

výběr e-shopu ze 4 hotových variant (Sun-shop Start, Sun-shop A, Sun-shop C, Sun-shop Cplus), e-shop k dispozici ihned

Kvalitní SEO prvky e-shopu

Seo adresy odkazů, dynamický titulek stránky, meta description, keywords, SEO text pro kategorie zboží, SEO funkce, sitemap.xml ...

Stovky realizovaných e-shopů

Více než 300 referencí e-shopů, kladná hodnocení od našich klientů. Tvorbou e-shopů se zabýváme již od roku 2007.

Uživatelsky přátelské prostředí

Intuitivní a přehledná administrace systému, snadné nakupování v e-shopu. K dispozici Nápověda, technická podpora.

Exporty pro vyhledávače zboží v ceně

automatické exporty zboží do vyhledávačů zbozi.cz, jyxo.cz, heureka.cz, heureka.sk, monitor.cz a mnoho dalších.

Kvalita za přijatelnou cenu

Kvalitní internetový obchod vyvíjený českou firmou, přijatelné ceny licencí e-shopu i ceny pronájmů e-shopu.

 

velké množství funkcí
množství šablon zdarma s možností úprav
možnost úprav systému na míru
aktualizace systému v ceně pronájmu
webhosting a technická podpora v ceně pronájmu
detailní nastavení SEO
demoverze na 30 dní zdarma
napojení na velkoobchodní dodavatele
vytvořeno 400 + projektů
implementace vlastního designu na míru
Šablony které se přizpůsobí všem zařízením
HTTPS zdarma

 

Sun-shop vyvíjíme s ♥ od roku 2006 Sunlight systems s.r.o.