Sunlight: O nás O nás

Sunlight: O nás

O firmě Sunlight systems s.r.o.

První webové stránky jsme začali pod hlavičkou Sunlight webdesign vytvářet v roce 2006, kdy jsme působili jako sdružení fyzických osob Sunlight webdesign. Začátkem roku 2007 jsme zahájili vývoj systému Sun-shop pro provoz a správu internetových obchodů. Vývoj systému Sun-shop od té doby trvá do současnosti, poslední verzi jsme vydali v únoru 2013 jako Sun-shop 2.7.

Začátkem roku 2009 jsme se transformovali ve společnost s ručením omezeným s názvem Sunlight software s.r.o.. Koncem roku 2011 jsme přešli pod firmu Sunlight systems s.r.o., pod jejíž hlavičkou působíme v současnosti.

Za sedm let naší existence jsme realizovali již více než 400 internetových projektů.

 

Čím se zabýváme

Zaměřujeme se na vývoj systému Sun-shop pro provoz a správu internetového obchodu a související služby: pronájem e-shopů a tvorba e-shopů na míru. Sledujeme aktuální trendy, posloucháme požadavky našich zákazníků a v závislosti na změnách v prostředí internetu upravujeme stávající systém a vyvíjíme nové funkce tak, aby systém Sun-shop v tomto stále se měnícím prostředí obstál a byl lepší než konkurenční řešení.

Systém Sun-shop jsme dále upravili a optimalizovali pro tvorbu a správu webových stránek a tento redakční a publikační systém nabízíme pod názvem Sun-admin. Na systému Sun-admin vytváříme webové stránky, a to jak velice jednoduché webové stránky o několika podstranách tak rozsáhlé weby o desítkách podstran.

Dále se zabýváme poskytováním služeb v oblastech: webová grafika, SEO optimalizace, budování zpětných odkazů.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s maximální péči a nabízíme pomocnou ruku při jakýchkoliv problémech. Poskytujeme konzultační a poradenské služby, poradíme Vám při řešení Vašich individuálních problémů.

 

Naši zákazníci

Služby v oblasti internetu poskytujeme již od roku 2006, za několik let práce v tomto oboru jsme si vybudovali rozsáhlou klientelu. Mezi naše zákazníky patří: Allsport, a. s. (výhradní distributor Bauer pro ČR), Sporttime, s. r. o. (výhradní distributor Kappa pro ČR), Europack Chrudim, s. r. o. (dovozce samolepících pásek), MSO Trade, a. s. (dodavatel koupelnového vybavení), FOSFA, a. s. (výrobce ECO detergent), město Velké Bílovice (největší vinařská obec v ČR), Elektromarket Gatner v síti prodejen elektro EURONICS ČR a.s. a spoustu dalších.
 

město Velké Bílovice
největší vinařská obec ČR
tvorba www stránek

ALLSPORTS a.s.
výhradní distributor BAUER pro ČR
tvorba e-shopu

Sporttime, s. r. o.
výhradní distributor KAPPA pro ČR
tvorba e-shopu

EUROPACK CHRUDIM, s. r. o.
dovozce samolepicích pásek
tvorba e-shopu

MSO Trade a.s.
vše pro koupelny, sanita, voda
tvorba e-shopu

Víno Tomáš Tetur
rodinné vinařství
tvorba www stránek

 

Podporované platby:

platba platba platba platba platba platbaplatbaplatbaplatbaplatbaplatba

Podporované systémy:

platba platba